UKS Błyskawica Warszawa

W sobote 12.09.2020 gramy z Radością

W sobote 12.09.2020 gramy z AP RADOŚĆ  - Błyskawica    godz. 10.00    Radość wa-wa -Wawer ul. Dzięcieliny 21

Zbiórka na miejscu godz. 9.30 pamiętamy o ochraniaczach

Powołani : Olek B, Olek K, Szymon M, Gabryś S, Dominik Sz, Jakub Z, Tomasz B,Aleksy Ż, Eryk A, Natan F

Stroje czarno- żółte

Mecz z Sulejówkiem

Mecz z Sulejówkiem SOBOTA  godz. 12 .00 zbióraka na miejscu 13.25

Powołani:

Szymon Maul, Olek Borówka, Tomasz Boniecki, Dominik Szoff, Jakub Zwoliński,Gabriel Samordak, Eryk A, Nataniel Fiedko, Piotr Dudek

zabieramy czarne stroje i żółte getry

OD SOBOTY ROZPOCZYNAMY ROZGRYWKI LIGOWE JESIEŃ 2020

Rozgrywki III L O Żaki 2012

1. Sulejówek - Błyskawica          sobota       05-09-2020 godz. 12.00 w Sulejówku Orlik ul..Okuniewska 2

2. AP RADOŚĆ  - Błyskawica     sobota   12.09.2020  godz. 10.00    Radość wa-wa -Wawer ul. Dzięcieliny 21

3. Błyskawica   -  Polonia Wa-wa  niedzela   20-09-2020  godz.  11.00  Targowa

5. Żagle Wa-wa - Błyskawica      sobota       26-09-2020  godz    12.45 ul. Starego Doktora 1 Wawer

6. Błyskawica   -  Victoria Zerzeń   niedzela   04-10-2020  godz.  11.00  Targowa

7. Błyskawica   -  Victoria Sulejówek niedzela   11-10-2020  godz.  11.00  Targowa

8, Błyskawica   -  AP Radość niedzela              18-10-2020  godz.  11.00  Targowa

9. Polonia Wa-wa- Błyskawica ................

10. Błyskawica   -  Żagle Wa-wa     niedzela   08-11-2020  godz.  11.00  Targowa  

11. Victoria Zerzeń-Błyskawica     niedzela   15-11-2020  godz.  12.30  Borków 18, Warszawa-Wawer

 

 

Obóz sportowy - Nowa Wieś Przywidzka (15.08.2020 - 22.08.2020)

W dniach 15.08-22.08.2020 zawodnicy UKS Błyskawica Warszawa z roczników 2009,2010,2011,2012 i 2013 przebywali na obozie sportowym w ośrodku AGROTUR w Nowej Wsi Przywidzkiej.

W trakcie obozu pod okiem trenerów:Andrzeja Klimkiewicza,Grzegorza Szeligi oraz Tomasza Magierowskiego zawodnicy doskonalili swoje umiejętności.

Nasi młodzi piłkarze dużo trenowali oraz rozegrali mecze kontrolne z zaproszonymi drużynami:  KS Bałtyk Gdynia , APK Jedynka Kartuzy i GKS Przodkowo  oraz wewnętrzne mecze między rocznikami..

Chłopcy brali również udział w licznych mini turniejach organizowanych na terenie ośrodka ,np.: mini-golf,bocce,snooker ball,rzut podkową , "zoska" , "molkky" oraz zwiedzili Muzeum Pilki Nożnej,w którym mieści się niezliczona ilość piłkarskich eksponatów i pamiątek.

Nie zabrakło również czasu na zabawę oraz relaks w basenie.

Nasi Pilkarze wrócili z obozu usmiechnięci oraz gotowi na nowy sezon rozgrywek.

2012 2013 kopia

30.08 turniej w Ostrołęce dla 2012 ul. Witosa 1

ROZGRYWKI GRUPOWE Mecz 1x15 minut

Godzina Grupa Boisko Mecz Wynik

10.00 A 1 Korona I Ostrołęka – Błyskawica Warszawa

10.00 A 2 Legionovia II Legionowo – Junior Ełk

10.00 A 3 Olimpia Zambrów – MŁKS Łomża

10.20 B 1 Korona II Ostrołęka – Gigant Smile

10.20 B 2 Legionovia I Legionowo – AP Jonkowo

10.20 B 3 AP Kurpie Myszyniec – Młode Orły Pułtusk

10.40 A 1 Korona I Ostrołęka – Olimpia Zambrów

10.40 A 2 Legionovia II Legionowo – Błyskawica Warszawa

10.40 A 3 Junior Ełk – MŁKS Łomża

11.00 B 1 Korona II Ostrołęka – AP Kurpie Myszyniec

11.00 B 2 Legionovia I Legionowo – Gigant Smile

11.00 B 3 AP Jonkowo – Młode Orły Pułtusk

11.20 A 1 Korona I Ostrołęka – MŁKS Łomża

11.20 A 2 Legionovia II Legionowo – Olimpia Zambrów

11.20 A 3 Junior Ełk – Błyskawica Warszawa

11.40 B 1 Korona II Ostrołęka - Młode Orły Pułtusk

11.40 B 2 Legionovia I Legionowo – AP Kurpie Myszyniec

11.40 B 3 AP Jonkowo – Gigant Smile

12.00 A 1 Korona I Ostrołęka – Junior Ełk

12.00 A 2 Legionovia II Legionowo – MŁKS Łomża

12.00 A 3 Błyskawica Warszawa – Olimpia Zambrów

12.20 B 1 Korona II Ostrołęka – AP Jonkowo

12.20 B 2 Legionovia I Legionowo – Młode Orły Pułtusk

12.20 B 3 Gigant Smile – AP Kurpie Myszyniec

12.40 A 1 Korona I Ostrołęka – Legionovia II Legionowo

12.40 A 2 Junior Ełk – Olimpia Zambrów

12.40 A 3 Błyskawica Warszawa – MŁKS Łomża

13.00 B 1 Korona II Ostrołęka – Legionovia I Legionowo

13.00 B 2 AP Jonkowo – AP Kurpie Myszyniec

13.00 B 3 Gigant Smile – Młode Orły Pułtusk

ROZGRYWKI PUCHAROWE Mecz 2x10 minut

Godzina Boisko Mecz Wynik 14.00

1 1A ………………...……….…… - …….……...………………… 4B

14.00 2 1B ………………...……….…… - …….……...…………………4A

14.00 3 2A ………………...……….…… - …….……...………………… 3B

14.30 1 2B ………………...……….…… - …….……...…………………3A

14.30 2 5A ………………...……….…… - …….……...…………………6B

14.30 3 6A ………………...……….…… - …….……...…………………5B

15.00 1 Półfinał A ………………...……….…… - …….……...…………………

15.00 2 Półfinał A ………………...……….…… - …….……...…………………

15.00 3 Półfinał B ………………...……….…… - …….……...…………………

15.30 1 Półfinał B ………………...……….…… - …….……...…………………

15.30 2 Mecz o miejsca 11-12 ………………...……….…… - …….……...…………………

15.30 3 Mecz o miejsca 9-10 ………………...……….…… - …….……...…………………

16.00 1 Mecz o miejsca 7-8 ………………...……….…… - …….……...…………………

16.00 2 Mecz o miejsca 5-6 ………………...……….…… - …….……...…………………

16.00 3 Mecz o miejsca 3-4 ………………...……….…… - …….……...…………………

16.30 1 Mecz o miejsca 1-2 ………………...……….…… - …….……...………………

Info o wyjeżdzie na obóz letni do Nowej Wsi Przywidzkiej

Wyjazd na obóz letni  do ( Nowej Wsi Przywidzkiej )

w dniu 15-08-2020 r ( sobota ) o godzinie 6,00

Zbiórka na ul.Kawęczyńskiej 44   godz.5.30

Proszę o punktualne przybycie i zabranie wszystkich niezbędnych dokumentów.

Powrót z obozu w dniu 22-08-2020 r ( sobota ) w godzinach popołudniowych.

Wykaz rzeczy potrzebnych na obóz sportowy

STREFA HIGIENY:

  • pasta i szczoteczka do zębów,
  • mydło / żel pod prysznic, szampon do włosów,
  • szczotka do włosów lub grzebień,
  • 2 ręczniki kąpielowe (by na zmianę wysychały), może być trzeci mniejszy,
  • chusteczki higieniczne. krem z filtrem na słońce i coś na komary

STREFA ODZIEŻY:

  • bielizna i skarpetki (na każdy dzień)
  • 2/3 koszulki z krótkim rękawem
  • 1/2 koszulki z długim rękawem,
  • długie spodnie i dresy (minimum 2 pary),
  • strój na treningi ( spodenki, koszulki, getry) , ( treningi 2 dziennie )
  • ciepłe ubranie (bluzy dresowe lub polarowe 2 sztuki),
  • kurtka przeciwdeszczowa, czapkę z daszkiem ,
  • buty: sportowe na wycieczki, korki / żwirówki, klapki,
  • kapielówki (1-2 szt),  • piżama,

!!!!!!!       OBOWIĄZKOWO ZABIERAMY 

AKCESORIA:

  • aktualna legitymacja szkolna, karta obozowa Koniecznie szczepienia , Oświadczenie rodzica podpisane w dniu wyjazdu 
  • mydło lub proszek do prania do” małej przepierki” (w razie potrzeby)
  • niezbędne lekarstwa, które rodzice/opiekunowie mają przekazać do trenerów z dokładną informacją   jak podawać,
  • kieszonkowe (jeśli jest taka potrzeba 10 zł na każdy dzień)

. Telefonów nia zabieramy

Prosimy nie dawać słodyczy i napojów gazowanych.

Listę zawartości walizki ,ułatwia to namierzenie rzeczy zagubionych lub pozostawionych w ośrodku przed podróżą powrotną.

Witam w następnym dniu przerwy od treningu

Witam w następnym dniu przerwy od treningu kilka ćwiczeń na początek powtarzamy te zajęcia rano i po południu co dzięnnie będzie coś nowego przy niekturych ćwiczeniach poproście kogoś o pomoc dostępne na stronie facebooku Uks Błyskawica Młodziki Warszawa

W przerwach od nauki szkolnej robimy ćwiczenia w warunkach domowych

W przerwach od nauki szkolnej robimy ćwiczenia w warunkach domowych będę wam wysyłał propozycję treningu w warunkach domowych jeśli mamy pytania proszę dzwonić jestem dotępny w każdej chwili :

Rozgrzewka  pajacyki , skip , przysiady , sprzężyste poskoki , wszystkie ćwiczenia robimy po 15 sekund x3

ćwiczenia z piłką  skip , czucie piłki przetaczanie stopą prawą naprzemian lewą , przy pomocy rodzica lub piłka przy ścianie nauka uderzenia piłki wewnętrzną częścią stopy , zewnętrzną i prostym podbiiciem z nogą postawną zawsze przystawioną z boku piłki jak robiliśmy to na treningu . No i podczas spaceru żąglerka w domu możemy to robić z balonem . 

Na dziś to tyle życzę wam i waszym bliskim zdrowia i cierpliwości 

postaram się o filmiki treningu koordynacji i trochę motoryki .  

składka na roczne ubezpieczenie zawodników

Jak zawsze przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych opłacamy polisę ubezpieczeniową dla zawodników UKS Błyskawica.

W tym roku Klub refunduje zawodnikom 50% składki na ubezpieczenie.

W związku z powyższym prosimy o wpłacanie składek ubezpieczeniowych w wysokości 25 PLN na konta roczników.

Rozgrywki liga wiosenna

 Mecze na wyjeżdzie

UKS Rakovia W-wa - UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA  18.04.2020 godz. 13.30 ul Wawelska 3

MKS Polonia   W-wa-  Błyskawica   Warszawa               16.05.2020  godz.  

KS Przyszłość Włochy - Błyskawica Warszawa              23.04.2020  godz. 14.00

BE A STAR F A           - Błyskawica Warszawa                06.06.2020  godz. 15.00 ul. Strumykowa 21

STOWARZYSZENIE BRZASK GROM II - UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA 13.06.2020 godz. 10.00 ul    targowa 86 

Mecze u siebie gramy na Szanajcy 5

III Liga okręgowa F1 Żaki U-9 GR 4 (2012 r.)

UKS Błyskawica W-wa

-

KS Przyszłość Włochy

   2020-04- 05   Niedziela godz. 13.30 – 15.00

__:__

UKS Błyskawica W-wa

-

BE A STAR FOOTBALL ACADEMY

   2020-04-26   Niedziela godz 13.30 – 15.00

__:__

UKS Błyskawica W-wa

-

STOWARZYSZENIE BRZASK GROM II

   2020-05-10   Niedziela godz 13.30 – 15.00

__:__

UKS Błyskawica W-wa

-

UKS Rakovia W-wa

   2020-05-31   Niedziela   godz 13.30 – 15.00

__:__

UKS Błyskawica W-wa

-

MKS Polonia W-wa

   2020-06-21   Niedziela   godz 13.30 – 15.00

__:__