UKS Błyskawica Warszawa

Zmień kontrast
Zmień rozmiar czcionki

Letni Obóz sportowy lato 2022 Hiszpania

Propozycja obozu letniego koniec czerwca początek lipca Hiszpania PIŁKARSKI OBÓZ SZKOLENIOWY HISZPANIA LATO 2022 COSTA BRAVA CAMP WYCHODZIMY NAPRZECIW OCZEKIWANIOM NASZYCH KLIENTÓW ✔ w umowie zawarty jest zapis odnośnie zwrotu wpłaconych zaliczek w 100%, w przypadku niemożności wyjazdu, dzięki czemu nie istnieje żadne ryzyko finansowe ✔ ubezpieczenie NNW i KL, które jest wliczone w cenę, obejmuje również zachorowanie na Covid-19 ✔ w trakcie pobytu uczestnicy są pod opieką medyczną 24/7 ✔ zarówno autokary, jak i hotele, będą świadczyć usługi pod rygorem sanitarnym ✔ firma BK Turismo jest licencjonowanym organizatorem wyjazdów turystycznych, co potwierdza jej obecność w rejestrze organizatorów turystyki i pośredników turystycznych oraz certyfikat potwierdzający udzielenie gwarancji ubezpieczeniowej turystycznej ✔ jesteśmy wraz ze swoim zespołem rezydentów przez cały pobyt z Wami na miejscu i pomagamy sprawnie rozwiązywać problemy dzięki znajomości języka angielskiego, hiszpańskiego i portugalskiego Zachęcamy Was również do sportowych wyjazdów grupowych wraz z rodzicami – dzieci w trakcie pobytu są zarówno pod opieką trenerów, jak i rodziców, dzięki czemu mogą czuć się bezpieczniej i na spokojnie korzystać z uroków wypoczynku. Z przyjemnością zrealizujemy spotkanie w Waszym klubie, również z rodzicami, aby móc bardziej szczegółowo przybliżyć Wam możliwości wyjazdu na obóz! NIESAMOWITE MIĘDZYNARODOWE WYDARZENIE SPORTOWE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE SZUKASZ SPORTOWYCH WRAŻEŃ? DOBRZE TRAFIŁEŚ! Latem Hiszpania zaoferuje Ci wszystko to, czego szukasz! Wspaniałe wybrzeże Costa Brava przywołuje na myśl wymarzone miejsce do wszelkiej aktywności fizycznej dla tych, którzy pragną podnieść swoje umiejętności sportowe i przeżyć niesamowitą piłkarską przygodę życia! Dodając do tego odrobinę magii FC Barcelony, cudowne plaże, kompleksy sportowe i wyśmienitą pogodę przez cały rok, otrzymujecie idealną piłkarską miksturę, tylko w Hiszpanii z BK Turismo! Costa Brava Camp to nie tylko treningi ale również sparingi. Uczestnicy mają możliwość konfrontacji swoich umiejętności z hiszpańskimi drużynami. Nie można także zapomnieć o dodatkowych atrakcjach. Wielu kibiców marzy o zwiedzeniu Barcelony i stadionu Camp Nou. Mamy dobrą wiadomość – to również gwarantujemy! Nie zabraknie też codziennych animacji dla dzieci i młodzieży. LLORET DE MAR WYMARZONE MIEJSCE NA TURYSTYKĘ SPORTOWĄ Nie bez przyczyny Lloret de Mar jest uważane za bardzo dobrą lokalizację na wyjazd pod kątem sportowym, a co więcej zostało to potwierdzone otrzymaniem przez nie nagrody ”Sports Tourism Destination”, która jest dowodem na spełnienie przez miasta ponadprzeciętnych warunków do uprawiania rozmaitych sportów. Jako BK Turismo wybraliśmy to hiszpańskie miasteczko, ponieważ niezwykle mocno zależy nam na jak najlepszych warunkach obozowych dla wszystkich uczestników, dlatego jesteśmy pewni, że będziecie z niego zadowoleni. Lloret de Mar jest pełne infrastruktury sportowej dla wszelkich dyscyplin, takich jak piłka nożna, lekkoatletyka, pływanie, tenis, siatkówka, piłka ręczna, koszykówka, czy też wiele innych, zarówno zespołowych, jak i indywidualnych sportów. Warto zaznaczyć, że zaplecze sportowe jest zlokalizowane w niedalekich odległościach, gdyż samo miasteczko nie jest duże. LLORET DE MAR WYMARZONE MIEJSCE NA DO UPRAWIANIA SPORTU Nie bez przyczyny Lloret de Mar jest uważane za bardzo dobrą lokalizację na wyjazd pod kątem sportowym, a co więcej zostało to potwierdzone otrzymaniem przez nie nagrody ”Sports Tourism Destination”, która jest dowodem na spełnienie przez miasta ponadprzeciętnych warunków do uprawiania rozmaitych sportów. Jako BK Turismo wybraliśmy to hiszpańskie miasteczko, ponieważ niezwykle mocno zależy nam na jak najlepszych warunkach obozowych dla wszystkich uczestników, dlatego jesteśmy pewni, że będziecie z niego zadowoleni. Lloret de Mar jest pełne infrastruktury sportowej dla wszelkich dyscyplin, takich jak piłka nożna, lekkoatletyka, pływanie, tenis, siatkówka, piłka ręczna, koszykówka, czy też wiele innych, zarówno zespołowych, jak i indywidualnych sportów. Warto zaznaczyć, że zaplecze sportowe jest zlokalizowane w niedalekich odległościach, gdyż samo miasteczko nie jest duże. ZAKWATEROWANIE W SPRAWDZONYCH I ZAUFANYCH HOTELACH 3* I 4* Zakwaterowanie jakie gwarantujemy dla naszych sportowców jest ważne, ponieważ wpływa ono znacząco na komfort oraz możliwości regeneracji i odpoczynku po wylaniu siódmych potów na boisku ? Gwarantujemy Wam pobyt w sprawdzonych i zaufanych Hotelach 3* i 4* z basenami, położonych około kilka minut od najbliższej plaży, a także blisko centrum miasteczka. W planie przewidziane są także wieczorne dyskoteki oraz animacje dla dzieci i młodzieży, które służą także integracji z pozostałymi uczestnikami obozu, którzy przyjeżdżają do Nas do Lloret de Mar nie tylko z całej Polski, ale także z zagranicy. Pokoje są 1, 2, 3 lub 4 osobowe, natomiast wyżywienie jest kompleksowe (3x dziennie w formie szwedzkiego bufetu) razem z wodą do posiłków. W przypadku śniadania woda, kawa i herbata są bezpłatne i bez limitu. Jedzenie jest różnorodne, można znaleźć wiele pyszności: owoce morza, ryby, marynowane mięsa desery, świeże owoce i warzywa oraz lokalne dania. MALOWNICZE WYBRZEŻE NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI! ZALEDWIE KILKA MINUT OD HOTELU LETNI OBÓZ PIŁKARSKI 2022 Dla wszystkich chętnych bez względu na przynależność klubową ✔ 7 noclegów w hotelu 3* (pokoje 2,3,4-osobowe) z basenami na wybrzeżu Costa Brava ✔ 3 posiłki dziennie w formie szwedzkiego bufetu (śniadanie, obiad, kolacja). W dniu przyjazdu obiad oraz kolacja, w dniu wyjazdu śniadanie ✔ Przejazd komfortowym autokarem klasy LUX (klimatyzacja, barek, DVD, WC) ✔ Ubezpieczenie NNW i KL ✔ Opieka medyczna 24h ✔ Animacje hotelowe, pokazy tańca, dyskoteki ✔ Wycieczka do Barcelony – zwiedzanie najciekawszych zabytków w tym wejście na stadion Camp Nou (Bilet wstępu między 22 a 32 €/osobę) ZAPEWNIAMY ✔ Boiska sportowe udostępniane na 1x 1,5 godziny dziennie ✔ Sparingi z hiszpańskimi drużynami dla każdego rocznika dostosowane do poziomu zaawansowania drużyny ✔ Woda na treningach i sparingach ✔ Treningi na plaży ✔ Asysta polskich rezydentów podczas całego pobytu (w hotelach i na boiskach) ✔ Pamiątka dla każdego uczestnika ✔ 1 x 15 osób darmowy pobyt ✔ PARK WODNY WATER WORLD ✔ DODATKOWO W CENIE WYCIECZKA DO TOSSA DE MAR ŚWIATOWEJ KLASY OBIEKT SPORTOWY • NATURALNA I SZTUCZNA MURAWA Nowoczesne i najwyższej jakości boiska naturalne oraz sztuczne zlokalizowane na wybrzeżu Costa Brava, zaledwie 45 minut od Barcelony. EMOCJONUJĄCE SPARINGI Z HISZPAŃSKIMI LOKALNYMI DRUŻYNAMI PIŁKARSKIMI CAŁODNIOWA WYCIECZKA DO BARCELONY: ZWIEDZANIE NAJSŁYNNIEJSZYCH ZABYTKÓW... ...ORAZ SŁAWNEGO NA CAŁYM ŚWIECIE STADIONU CAMP NOU FC BARCELONY! DODATKOWO ZABIERZEMY WAS NA WYCIECZKĘ DO UROKLIWEGO MIASTECZKA TOSSA DE MAR ZABAWA W NAJWIĘKSZYM NA COSTA BRAVA PARKU WODNYM WATER WORLD CENA ZAWIERA ✔ TRANSPORT AUTOBUSAMI KLASY LUX ✔ ZAKWATEROWANIE ✔ WYŻYWIENIE 3x DZIENNIE ✔ ZAPLECZE SPORTOWE ✔ TRENINGI 1x PO 1,5 GODZINY ✔ SPARINGI Z DRUŻYNAMI HISZPAŃSKIMI ✔ WYCIECZKĘ DO BARCELONY ✔ DODATKOWO W CENIE WYCIECZKA DO TOSSA DE MAR IDEALNY WYJAZD RODZINNY: DZIECI TRENUJĄ, A RODZICE KORZYSTAJĄ Z UROKÓW HISZPANII WAŻNE INFORMACJE * Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego ✔ Taksa klimatyczna płatna: hotel 3* oraz 4* (1,40€/osoba powyżej 16 roku życia/dzień), ✔ Pokoje 1 lub 2 osobowe za dodatkową opłatą (dla trenerów/opiekunów bezpłatnie) ✔ Dla zawodników pokoje 3 i 4 osobowe ✔ Fundusz Gwarancyjny: 10 złotych od osoby ✔ Woda podczas posiłków bezpłatnie ✔ Wymagany dokument tożsamości na przejazd (ważny dowód osobisty lub paszport) i Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego. Legitymacja szkolna nie jest dokumentem tożsamości! ✔ Na wycieczkach fakultatywnych bilety wstępów są dodatkowo płatne. Wejście na Stadion Camp Nou między 22 a 32€/osobę. Park wodny Water World około 30€/osobę. ✔ Wyjazdy możliwe są również dla rodziców, cena pozostaje taka sama jak dla dziecka ✔ Minimalna liczba osób na 1 autokar to 49 osób, istnieje możliwość łączenia grup! ✔ Programy obozów oraz terminy wyjazdów i ilość noclegów można modyfikować i dostosowywać do indywidualnych oczekiwań grupy. Ceny obowiązują do 31.12.2021 r. CENY I TERMINY POCZUJ ATMOSFERĘ SPORTOWEJ RYWALIZACJI I ZGŁOŚ SWOJĄ DRUŻYNĘ JUŻ TERAZ! 2022 KONIEC CZERWCA - POCZĄTEK LIPCA 1 850 złotych Cena obowiązuje do 31.12.2021 r. w przypadku wpłacenia zaliczki INTERESUJE PAŃSTWA INNY TERMIN? ZAPRASZAMY DO KONTAKTU! Z przyjemnością zrealizujemy Państwa pomysły i przygotujemy specjalną ofertę * Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego