UKS Błyskawica Warszawa

Zmień kontrast
Zmień rozmiar czcionki

Obóz sportowy - Nowa Wieś Przywidzka (19.08.2021 - 26.08.2021)

⚠️⚠️⚠️OBÓZ LETNI - INFORMACJE⚠️⚠️⚠️ ZBIÓRKA NA Ul. KAWĘCZYŃSKIEJ 44 DNIA 19.08.2021 (CZWARTEK) GODZ. 5:30, PLANOWANY WYJAZD GODZ. 6:00 WYKAZ RZECZY POTRZEBNYCH NA WYJAZD : ❗STREFA HIGIENY : -pasta i szczoteczka do zębów, -mydło /żel pod prysznic, szampon do włosów, -szczotka do włosów lub grzebień, -2 ręczniki kąpielowe (by na zmianę wysychały), może być też trzeci mniejszy, -chusteczki higieniczne, krem z filtrem na słońce? , coś na komary? ❗STREFA ODZIEŻY : -bielizna i skarpetki ??(na każdy dzień), -3/4 koszulki z krótkim rękawem?, -1/2 koszulki z długim rękawem?, -krótkie spodenki, dł.spodnie i dresy (co najmniej 2 pary)??, -strój na treningi i PIŁKA ⚽(spodenki, koszulki, getry, ochraniacze, strój meczowy) -kurtka przeciwdeszczowa(ortalion), bluza, czapka z daszkiem?️, -buty: sportowe na wycieczki, korki/żwirówki, klapki? -kąpielówki ??(1-2 sztuki), piżama ⚠️⚠️⚠️OBOWIĄZKOWO ZABIERAMY⚠️⚠️⚠️ ❗AKCESORIA: -aktualna legitymacja szkolna, karta obozowa, -konieczne szczepienia (xero z książeczki zdrowia), oświadczenie covid podpisane w dniu wyjazdu, -niezbędne lekarstwa???, które rodzice/opiekunowie mają przekazać do trenerów z dokładną informacją jak podawać -mydło lub proszek do prania (do małej przepierki w razie potrzeby), -kieszonkowe?(jeśli jest taka potrzeba 10 zł na każdy dzień) ❗Telefonów nie zabieramy ❗Prosimy nie dawać słodyczy ani napojów gazowanych????? ❗Listę zawartości walizki??ułatwi to namierzenie rzeczy zagubionych lub pozostawionych w ośrodku przed podróżą powrotną