UKS Błyskawica Warszawa

Zmień kontrast
Zmień rozmiar czcionki

II kolejka ligowa - RW - Polonia W-wa

W dniu wczorajszym rozegraliśmy ostatni w tym sezonie mecz ligowy z drużyną Polonii Warszawa.

Do przerwy to my jesteśmy lepsi o dwie bramki i na przerwę schodzimy wygrywając.

Po zmianie stron to gościom sprzyja więcej szczęścia i doprowadzają do wyrównania.

Mecz kończymy w dziewiątkę po wielkich błędach sędziego . a po ostatnim gwizdku to goście cieszą się z remisu 2 - 2 ( 2-0) Wielkie brawa należą się całej drużynie za postawę w tym meczu i  skończonym sezonie w którym zajmujemy ostatecznie 3 miejsce.

Mamy nadzieję że po okresie przygotowawczym i ciężkiej pracy w nowym sezonie wrócimy LEPSI i jeszcze MOCNIEJSI.

PIECHOCKI , JANCZAREK , CHACIŃSKI , SZCZEPANIK ( POJDA ) , KAŁUSKI ( KAZIRODEK )

ADAMCZYK , WOLIŃSKI , GLEŃ , ZINTERSTEIN , VALEK , MAJEK ( MUNIO)  , LAPS , ADRIAN S

Bramki :

KAŁUSKI  2