UKS Błyskawica Warszawa

Zmień kontrast
Zmień rozmiar czcionki

VIII kolejka ligowa - RW - Promnik Łaskarzew

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy mecz rewanżowy z drużyną Promnika Łaskarzew w bardzo okrojonym składzie.
Pod nieobecność NASZYCH dwóch napastników i kontuzji bramkarza od początku spotkania gramy bardzo niedokładnie , nerwowo i chaotycznie , popełniając wiele błędów w obronie jak również ataku , nie wykorzystując dogodnych sytuacji. Na przerwę schodzimy remisując 0-0 po bardzo słabej grze. Po zmianie stron to drużyna gości wykorzystuje NASZE błędy i wychodzi na dwu bramkowe prowadzenie.
Zimny prysznic w postaci straconych bramek  , pobudza naszą drużynę i zaczynamy śmielej atakować bramkę przeciwnika czego efektem są strzelone dwie bramki i doprowadzamy do remisu.
W ostatnich minutach mogliśmy się cieszyć z prowadzenia . lecz to bramkarz gości zostaje bohaterem spotkania broniąc strzał Naszego kapitana. Mecz kończy się wynikiem remisowym 2 - 2 z którego tylko goście mogą być zadowoleni.
 
 
 
ANTEK P , ADRIAN J , MATEUSZ C , ADAM S , JAKUB K , JAKUB P ( JAKUB M ) RAFAŁ K , ANDRZEJ Z , ADRIAN W , FILIP G , FILIP K
 
Strzelcy : 
Adrian W  2
 
Asysty : 
FILIP G    1
RAFAŁ K   1
 
Nieobecni : VALEK H , ARTUR M , 
 
Kontuzjowani : ADRIAN A , OLIWIER W , KRYSTIAN L , 
 
Pauzują :