UKS Błyskawica Warszawa

Zmień kontrast
Zmień rozmiar czcionki

VII kolejka ligowa - RW - Polonia W-wa

W dniu wczorajszym rozegraliśmy mecz wyjazdowy z drużyną Polonii Warszawa.

Początek spotkania nie układa się po naszej myśli i tracimy bramkę na samym początku meczu , lecz drużyna nie poddaje się i minutę później strzelamy bramkę wyrównującą , jednak na przerwę schodzimy przegrywając tracąc bramkę parę minut przed gwizdkiem kończącym pierwszą  połowę. Po wznowieniu gry , zaraz po przerwie strzelamy bramkę wyrównującą. Do końca meczu obie drużyny miały jeszcze szanse do strzelenia bramki .Jednak to gospodarze zachowali więcej zimnej krwi , wykorzystali nasze błędy  i mecz kończy się naszą porażką 4 - 2 ( 2-1 ).

 

ADAMCZYK , MUNIO-PIECHOCKI  , CHACIŃSKI , SZCZEPANIK , JANCZAREK

POJDA - KAŁUSKI , ZINTERSTEIN , GLEŃ , WOLIŃSKI , MAJEK-LAPS , VALEK

 

Strzelcy :

WOLIŃSKI

MAJEK

Asysty : 

ZINTARSTEIN

WOLIŃSKI

Kontuzjowani :

ADRIAN S

Nieobecni :

KAZIRODEK

Pauzują :