UKS Błyskawica Warszawa

II kolejka ligowa - RW - Polonia W-wa

W dniu wczorajszym rozegraliśmy ostatni w tym sezonie mecz ligowy z drużyną Polonii Warszawa.

Do przerwy to my jesteśmy lepsi o dwie bramki i na przerwę schodzimy wygrywając.

Po zmianie stron to gościom sprzyja więcej szczęścia i doprowadzają do wyrównania.

Mecz kończymy w dziewiątkę po wielkich błędach sędziego . a po ostatnim gwizdku to goście cieszą się z remisu 2 - 2 ( 2-0) Wielkie brawa należą się całej drużynie za postawę w tym meczu i  skończonym sezonie w którym zajmujemy ostatecznie 3 miejsce.

Mamy nadzieję że po okresie przygotowawczym i ciężkiej pracy w nowym sezonie wrócimy LEPSI i jeszcze MOCNIEJSI.

PIECHOCKI , JANCZAREK , CHACIŃSKI , SZCZEPANIK ( POJDA ) , KAŁUSKI ( KAZIRODEK )

ADAMCZYK , WOLIŃSKI , GLEŃ , ZINTERSTEIN , VALEK , MAJEK ( MUNIO)  , LAPS , ADRIAN S

Bramki :

KAŁUSKI  2

Asysty  :

VALEK

JANCZAREK

II kolejka ligowa - RW - Polonia Warszawa S.A.

W sobotę 26-06-2021 o godzinie 14,00 rozegramy ( zaległy ) ostatni mecz ligowy z drużyną Polonii Warszawa.

Zbiórka na DOSIR K44 Ul. Kawęczyńska 44 o godz 13,00

Zabieramy ze sobą dwa komplety strojów + niebieską koszulkę 4F obuwie , ochraniacze oraz wodę.

Powołani są wszyscy zdrowi zawodnicy.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW DO GŁOŚNEGO DOPINGU NASZEJ DRUŻYNY

Po zakończeniu meczu będzie krótkie spotkanie organizacyjne dotyczące okresu przygotowawczego do następnego sezonu.

IX Kolejka ligowa - RW- Victoria Zerzeń

W dniu wczorajszym rozegraliśmy mecz rewanżowy z drużyną Victorii Zerzeń ponownie w okrojonym składzie.

Po raz kolejny razimy brakiem skuteczności i błędami w obronie które wykorzystała drużyna gości.

Do przerwy przegrywamy jedną bramką. Po zmianie stron to my lepiej zaczynamy drugą połowę , cały czas goniąc wynik , lecz

po ostatnim gwizdku sędziego to goście mogli się cieszyć z końcowego wyniku.

Niestety przegrywamy to spotkanie 5-6 ( 2-3 )

IX Kolejka ligowa - RW- PKS VICTORIA ZERZEŃ

W sobotę 12-06-2021 r o godzinie 10,00 rozegramy domowy mecz rewanżowy z drużyną Victorii Zerzeń.

Zbiórka na DOSIR (K44 ) Kawęczyńska 44 o godz 9,00

Zabieramy ze sobą dwa komplety strojów + niebieską koszulkę 4F , ochraniacze , obuwie , wodę

POWOŁANI SĄ WSZYSCY ZDROWI ZAWODNICY.

!!!  ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW DO GŁOŚNEGO DOPINGU  NASZEJ DRUŻYNY  !!!

Zapraszamy również kibiców drużyny przeciwnej oraz wszystkich kibiców  kochających  mecze  piłki  nożnej.

VIII kolejka ligowa - RW - Promnik Łaskarzew

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy mecz rewanżowy z drużyną Promnika Łaskarzew w bardzo okrojonym składzie.
Pod nieobecność NASZYCH dwóch napastników i kontuzji bramkarza od początku spotkania gramy bardzo niedokładnie , nerwowo i chaotycznie , popełniając wiele błędów w obronie jak również ataku , nie wykorzystując dogodnych sytuacji. Na przerwę schodzimy remisując 0-0 po bardzo słabej grze. Po zmianie stron to drużyna gości wykorzystuje NASZE błędy i wychodzi na dwu bramkowe prowadzenie.
Zimny prysznic w postaci straconych bramek  , pobudza naszą drużynę i zaczynamy śmielej atakować bramkę przeciwnika czego efektem są strzelone dwie bramki i doprowadzamy do remisu.
W ostatnich minutach mogliśmy się cieszyć z prowadzenia . lecz to bramkarz gości zostaje bohaterem spotkania broniąc strzał Naszego kapitana. Mecz kończy się wynikiem remisowym 2 - 2 z którego tylko goście mogą być zadowoleni.

ANTEK P , ADRIAN J , MATEUSZ C , ADAM S , JAKUB K , JAKUB P ( JAKUB M ) RAFAŁ K , ANDRZEJ Z , ADRIAN W , FILIP G , FILIP K

VIII kolejka ligowa - RW - PROMNIK ŁASKARZEW

W sobotę 05-06-2021 r o godz 10,00 rozegramy domowy mecz rewanżowy z drużyną ŁKS PROMNIK ŁASKARZEW.

Zbiórka na DOSIR Kawęczyńska 44 o godz 9,00

Zabieramy ze sobą :

Dwa komplety strojów , niebieska koszulka 4F , ochraniacze , obuwie , ortalion oraz wodę.

VII kolejka ligowa - RW - Polonia W-wa

W dniu wczorajszym rozegraliśmy mecz wyjazdowy z drużyną Polonii Warszawa.

Początek spotkania nie układa się po naszej myśli i tracimy bramkę na samym początku meczu , lecz drużyna nie poddaje się i minutę później strzelamy bramkę wyrównującą , jednak na przerwę schodzimy przegrywając tracąc bramkę parę minut przed gwizdkiem kończącym pierwszą  połowę. Po wznowieniu gry , zaraz po przerwie strzelamy bramkę wyrównującą. Do końca meczu obie drużyny miały jeszcze szanse do strzelenia bramki .Jednak to gospodarze zachowali więcej zimnej krwi , wykorzystali nasze błędy  i mecz kończy się naszą porażką 4 - 2 ( 2-1 ).